بازی

تریلر فیلم Emily The Criminal با بازی آبری پلازا منتشر شد

تریلر فیلم Emily The Criminal با بازی آبری پلازا منتشر شد

در تریلر فیلم Emily The Criminal بیننده به تماشای تلاش یک دختر دانشجو برای برگرداندن ریل زندگی‌اش به مسیر اصلی خود، می‌نشیند.

این فیلم داستان دختری به نام امیلی را روایت می‌کند که به دلیل سوابق بزهکاری کوچکی، نمی‌تواند شغل آبرومندی پیدا کند. از طرفی، او با بدهی‌های تحصیلی‌اش محاصره شده و ناتوانی از بازپرداخت آن‌ها و در کنار آن عدم بخشش گناهان کوچک او توسط جامعه که باعث شده نتواند شغل مناسبی پیدا کند، او را به درماندگی رسانده است.

این مسئله تا جایی پیش می‌رود که مردی به نام یوسف به او یک پیشنهاد کاری می‌دهد. وظیفه‌ی او این است که با استفاده از کارت‌های اعتباری دزدیده شده، کالاهای مختلفی را بخرد. حال او که پس از مدت‌ها، دریچه‌ی امیدی به رویش گشوده شده است؛ تصمیم می‌گیرد تا با یوسف تجارت خود را به سطوح بالاتری انتقال دهند. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این فیلم را در اینجا تماشا کنید.

فیلم به کارگردانی و نویسندگی جان پتون فورد (John Patton Ford)، در 12 او 2022 (21 مرداد 1401) به روی پرده‌ی نقره‌ای می‌رود. از بازیگران این فیلم می‌توان به آبری پلازا (Aubrey Plaza) و تئو روسی (Theo Rossi) اشاره کرد.

منبع: The Film Stage

meysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا