هاست پرسرعت
بازی

جزیزیات تریلر به نمایش درآمده از The Marvels فاش شد

جزیزیات تریلر به نمایش درآمده از The Marvels فاش شد

تریلر The Marvels در پشت درهای بسته مراسم D23 به نمایش درآمد که خوشبختانه جزییات آن به تازگی فاش شده است.

آخرین‌بار در فیلم Avengers: Endgame بود که شاهد حضور کامل بری لارسون (Brie Larson) در قامت کاپیتان مارول بودیم. ابرقهرمانی که وظیفه پیدا کرده تا به مقابله با تهاجم نژاد اسکرال‌ها بپردازد. موجوداتی که نقشی مهم در سریال Secret Invasion داشته و دنیای سینمایی مارول را با خطر بزرگی مواجه خواهند کرد.

با این حال در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول ما شاهد دو شخصیت دیگری نیز هستیم که به قدرت‌های مشابهی همچون کاپتیان مارول دست پیدا کرده‌اند. نخست مونیکا رمبو که طی وقایع سریال Wandavision دچار تغییرات ژنتیکی شد و سپس کامالا خان که در سریال Ms. Marvel به یک ابرقهرمان مبدل گشت.

همانطور که بینندگان سریال Ms. Marvel اطلاع دارند، در صحنه پس از تیتراژ این مجموعه تلویزیونی شاهد حضور بری لارسون بودیم که اشاره‌ای به وقایع فیلم The Marvels خواهد داشت.

تبلیغات

در طی تریلر به نمایش درآمده پشت درهای بسته، شاهد سفر مونیکا رمبو به فضا هستیم که به حضور شگفت‌آور نیک فیوری منجر می‌شود. آن‌ها در طی ماجراجویی خود با یک انرژی فضایی مواجه می‌شوند که رمبو آن را لمس کرده و ناگهان جایش با کامالا خان عوض می‌شود. در ادامه دوباره شاهد چنین صحنه‌ای هستیم با این تفاوت که این بار جای کاپیتان مارول با کامالا خان تغییر پیدا می‌کند.

طبق تریلر به نمایش درآمده، به دلیل وقوع حادثه‌ای که هنوز توضیحی برای آن ارائه نشده است، هرگاه این 3 ابرقهرمان قصد استفاده از قدرت‌هایشان را داشته باشند، به صورتی تصادفی جایشان با دیگری عوض شده و در زمان و مکان جابجا می‌شوند. همین مسئله باعث خواهد شد تا این 3 نفر در کنار یکدیگر برای حل مشکل خود راهی یک سفیر خطیر شوند.

فیلم The Marvels برای اکران در تاریخ 28 ژوئیه 2023 (6 مرداد 1402) در نظر گرفته شده است.

منبع: کولایدر

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا