بازی

سازمان تنظیم‌کننده بریتانیا به‌زودی در خصوص قرارداد اکتیویژن و مایکروسافت نظر خواهد داد

سازمان تنظیم‌کننده بریتانیا به‌زودی در خصوص قرارداد اکتیویژن و مایکروسافت نظر خواهد داد

خرید اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) توسط مایکروسافت، صنعت گیم را متحیر کرد و از آن زمان، مایکروسافت مشغول نهایی کردن این قرارداد است.

این روزها خبرهای زیادی در خصوص این قرارداد منتشر می‌شود، با این حال، تنظیم‌کننده رقابت بریتانیا، سازمان رقابت و بازار (CMA) مرحله دوم تحقیقات خود را آغاز کرده‌اند و تا 1 مارس 2023، نظر نهایی خود را اعلام خواهند کرد. این سازمان‌ها اگر متوجه شوند که این قرارداد، به سیستم‌های رقابتی صنعت آسیب می‌رساند، از نهایی شدن آن جلوگیری می‌کنند.

تبلیغات

این گروه‌ها تصمیم می‌گیرند که آیا باید از سوی خود یا دیگران، اقدامی برای اصلاح، کاهش یا جلوگیری این قراداد انجام شود یا خیر. حتی اگر اقداماتی برای لغو نشدن معامله انجام شود، CMA در صورت ناکافی بودن مدارک، همچنان می‌تواند معامله را لغو کند. این اولین بار نیست که چنین سازمان‌هایی قصد تایید چنین قرارداد و خریدهای بزرگی را دارند، برای همین مایکروسافت تمام تمرکز خود را روی متقاعد کردن این سازمان‌ها قرار داده است.

جیم رایان (Jim Ryan) و فیل اسپنسر (Phil Spencer) در مورد این معامله بارها و بارها صحبت کردند و واضح است که پلی‌استیشن اجازه نخواهد داد که این معامله بدون مقاومت نهایی شود. نتیجه هر چه که باشد، تا چند ماه آینده مشخص خواهد شد.

DARKSIRENO2دروازه بان جهنم🌚🗿🤝هادی صفاییTlou part 2 game of the centuryDota2Dr.Pyroعمو فیل کبیرعلیAghaMojtabaMr.BadGuyامینتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)امیر حسینS.mZahragamer2Ezio Auditore da FirenzeHunTeR007IrNStarfireEllie Miller

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا