بازی

سونی و تنسنت 30.4 درصد از سهام فرام سافتور، خالق Elden Ring، را خریداری کردند

سونی و تنسنت 30.4 درصد از سهام فرام سافتور، خالق Elden Ring، را خریداری کردند

بر اساس اعلام رسمی کمپانی مادر استودیوی فرام سافتور، شرکت‌‌ سونی 14.1 درصد و کمپانی تنسنت 16.3 درصد از سهام این استودیو را از آن خود کردند.

کادوکاوا (Kadokawa) همچنان بزرگ‌ترین سهامدار استودیوی فرام سافتور (From Software) باقی خواهد ماند، در حالی که تنسنت دومین و سونی سومین سهامدار بزرگ محسوب می‌شوند.

کادوکاوا دلیل فروش سهام فرام سافتور به این کمپانی‌ها را گسترش آی‌پی‌ها در سطح جهانی اعلام کرد. دپارتمان Sixjoy از تنسنت برای تقویت نشر جهانی تلاش می‌کند، در حالی که بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی آی‌پی‌ها را به سرگرمی‌های مختلف مانند بازی‌‎ها، انیمه و فیلم گسترش خواهد داد. لازم به ذکر است که دپارتمان Sixjoy از تنسنت در بخش بازی‌های موبایل فعالیت دارد.

تبلیغات

لازم به ذکر است که از این به بعد فرام سافتور به عنوان یک کمپانی جداگانه فعالیت می‌کند، در حالی که تا پیش از این یک استودیوی زیرمجموعۀ کادوکاوا محسوب می‌شد. مدتی پیش، رئیس فرام سافور، هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki)، حول گسترش هر چه بیشتر این کمپانی صحبت کرده بود که احتمالاً باعث می‌شود بازی‌های بیشتری از آن‌ها ببینیم.

نظر شما در این باره چیست؟

امیر گیمرGAMER 1995Invisible bearded userMahyarMsmABDVD77تاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)متین@alistaramir_hasanpoorLonesome guyTlou part 2 game of the centuryHerfeiyEmperor Nima ShamsSTARDr.Pyroحاج عرفانA,shPorfosorJin sakaimore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا