بازی

شایعه: تاریخ پیش‌خرید Diablo IV و انتشار بستۀالحاقی WoW: Dragonflight فاش شد

شایعه: تاریخ پیش‌خرید Diablo IV و انتشار بستۀالحاقی WoW: Dragonflight فاش شد

ظاهراً اطلاعاتی از برنامۀ کاری اکتیویژن (Activision) و بلیزارد (Blizzard) در فضای مجازی انتشار یافته است که به Diablo IV و بستۀ الحاقی Dragonflight اشاره دارد.

گویا اسناد داخلی‌ای از اکتیویژن و بلیزارد افشاء شده‌اند. این اسناد که به تاریخ‌های پیش‌خرید و عرضۀ جهانی چند عنوان شرکت‌های یادشده تعلق دارند، در وب‌سایت ردیت و چندین منبع خبری دیگر در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده‌اند؛ مانند تاریخ پیش‌دانلود و عرضۀ جهانی بستۀ الحاقی World of Warcraft با نام Dragonflight.

تبلیغات
شایعه: تاریخ پیش‌خرید Diablo IV و انتشار بستۀالحاقی WoW: Dragonflight فاش شد

اگر تصویر فوق واقعی باشد، بستۀ گسترش‌دهندۀ Dragonflight در تاریخ 3 آبان 1401 (25 اکتبر 2022)، آمادۀ پیش‌دانلود و سه روز بعد از آن به صورت جهانی عرضه خواهد شد؛ همچنین، بازی Diablo IV از 17 آذر 1401 (8 دسامبر 2022)، برای پیش‌خرید در دسترس قرار خواهد گرفت.

از قرار معلوم، این تصویر اسکرین‌شات بخشی از اسناد داخلی مدیریتی و تاریخ عرضۀ چندین عنوان برای اهداف نظارتی است. تصویر مذکور چند ساعت قبل از اعلام تاریخ 30 اوت برای پیش‌دانلود Wrath of the Lich King Classic انتشار یافته است (در ردیف اول بخش سمت چپ تصویر این تاریخ را می‌توان مشاهده کرد). بر همین مبنا، احتمال واقعی بودن این سند افزایش پیدا می‌کند. البته این موضوع که صریحاً به World of Warcraft ،Overwatch ،Diablo و جزئیاتی از Call of Duty اشاره می‌کند، مقداری عجیب به نظر می‌رسد. علاوه بر آن، نام Game Awards نیز به چشم می‌خورد که رئیس شرکت اکتیویژن، راب کاستیچ (Rob Kostich)، در هیئت مشاورۀ آن فعالیت می‌کند. هنوز تاریخ رسمی برگزاری The Game Awards مشخص نشده است، اما این اسناد به ما می‌گویند که در روز 8 دسامبر (18 آذر) این اتفاق رخ می‌دهد.

matrix4221489Ashen undead the bearersamsaliheفرهاد یزداندوستگیمرهای دو دوتا پنج تاPorfosorLara Croftامیر حسینZahragamermeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا