بازی

فیلم Avatar بار دیگر بر صدر گیشه جهانی تکیه زد

فیلم Avatar بار دیگر بر صدر گیشه جهانی تکیه زد

فیلم Avatar در اکران دوباره خودش توانست به فروش قابل قبولی دست پیدا کند و در صدر گیشه جهانی قرار بگیرد.

فیلم آواتار: راه آب (Avatar: The Way of Water) پیش‌درآمدی برای فیلم آواتار (Avatar) محصول سال ۲۰۰۹ میلادی به شمار می‌رود که امید دارد بتواند موفقیت فیلم اصلی در گیشه را تکرار کند و به فروش بسیار زیادی دست پیدا کند.

چندین ماه دیگر تا اکران فیلم «آواتار: راه آب» روی پرده سینماها باقی مانده و در همین راستا نیز استودیو قرن بیستم تصمیم گرفته تا بار دیگر فیلم اصلی را با کیفیت 4K اکران کند. این فیلم ساخته جیمز کامرون (James Cameron) قبلا و در طی ۱۳ سال گذشته نیز چندین مرتبه به روی پرده سینماها آمده است.

فیلم «آواتار» به هنگام اکران خود در سال ۲۰۰۹ میلادی توانست توجه مخاطبان بسیار زیادی را به سمت خود بکشاند و با کسب فروش جهانی نزدیک به سه میلیارد دلار عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ را بدست بیاورد.

تبلیغات

اما بعدا این عنوان به فیلم انتقام‌جویان: پایان بازی (Avengers: Endgame) رسید. حالا فیلم «آواتار» با کسب ۳۰ میلیون دیگر در گیشه جهانی موفق شد بار دیگر عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما را از آن خود کند.

بنابر گزارش‌های منتشر شده، جیمز کامرون برای ساخت فیلم «آواتار ۲» بیش از ۲۵۰ میلیون دلار هزینه کرده و امیدوار است که این اثر نیز همانند فیلم اصلی بتواند به فروش میلیارد دلاری در گیشه دست پیدا کند. فیلم «آواتار: راه آب» در تاریخ ۱۶ دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱) اکران می‌شود.

منبع: movieweb

#ONLY_PS5Alborzهادی صفاییBehzaaadAlimahdi12345meysambBlackCityHulk

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا