بازی

قهرمان بعدی بازی Marvel’s Avengers شخصیتی جدید خواهد بود

قهرمان بعدی بازی Marvel’s Avengers شخصیتی جدید خواهد بود

به گفته‌ی یکی از سازندگان، قهرمان بعدی بازی Marvel’s Avengers جدید است و در آینده نیز شاهد قهرمانان و داستان‌های بیش‌تر در این عنوان خواهیم بود.

پشتیبانی از بازی Marvel’s Avengers ادامه داشته است و به تازگی، جین فاستر (Jane Foster) که با نام The Mighty Thor نیز شناخته می‌شود، به جمع شخصیت‌های قابل بازی این عنوان اضافه شده بود. البته، این شخصیت، قهرمانی کاملاً جدید نبوده و همچون کیت بیشاپ (Kate Bishop) برای هاک‌آی (Hawkeye)، نوعی Echo Character (شخصیتی که مغایرتی جزئی با شخصیت همانند خود دارد) محسوب می‌شود.

اکنون، طراح ارشد استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) یعنی برایان وگونر (Brian Waggoner) اعلام کرده است که قهرمان بعدی این بازی جدید خواهد بود. در واقع، ابتدا کاربری در توییتر و در پاسخ به توییتی با مضمون درخواست از سازندگان برای اضافه شدن شخصیت War Machine به بازی خواستار اضافه شدن قهرمانی با سبک و سیاق جدید به این عنوان شد. در ادامه، وگونر این موضوع را تأیید کرد که قهرمان بعدی جدید است.

او همچنین در توییت‌های بعدی از هیجان‌زده بودن برای آینده‌ی این بازی گفت و اعلام نمود که در ادامه شاهد قهرمانان و داستان‌های بسیاری خواهیم بود.

این گفته از این نظر جالب توجه است که شایعات اخیر، قهرمان بعدی Marvel’s Avengers را شخصیت She-Hulk معرفی کرده بودند و رونمایی آن را با پخش سریال اختصاصی این شخصیت در ماه آگوست مصادف می‌دانستند.

علیDARKSIRENGod slayerمرد بدون نامEl DiabloInvisible bearded userTotal WarAlbertmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا