بازی

ماد CJ به گربه‌ی Stray هم رحم نکرد

ماد CJ به گربه‌ی Stray هم رحم نکرد

مادسازان پس از وارد کردن شخصیت CJ به بازی‌های مختلف از قبیل God of War، حالا این شخصیت را در قامت گربه‌ی بازی Stray قرار دادند.

تنها چند روز از عرضه‌ی بازی Stray به بازار می‌گذرد و در همین مدت کوتاه، مادسازان رایانه‌های شخصی با افزودن گربه‌سانان خانگی خود به بازی، در حال ایجاد تغییراتی در آن هستند. اکنون شاهد یک ماد هستیم که گربه‌ی مو قرمز ولگرد بازی را به نسخه‌ای از کارل جانسون یا همان CJ خودمان از بازی Grand Theft Auto: San Andreas تبدیل می‌کند؛ که یک کابوس به تمام معناست. می‌توان گفت این هم راهی برای تغییر اسکین یک گربه است.

این نسخه از CJ که توسط Sirgalahad172 به بازی اضافه شده، تنها محض شوخی بوده است، اما مشاهده‌ی تبدیل این شخصیت به یک چهارپا و یورتمه رفتن آن، از هر زاویه‌ای یادآور این است که هیچ بازی‌ای از سایه‌ی CJ در امان نخواهد بود.

تبلیغات

اگر موارد کمتر دلهره‌آور را ترجیح می‌دهید، وب‌سایت Nexus Mods، مادهای سازگارتری را در خود جای داده که می‌توانید به بازی اضافه کنید. اسکین‌های نژاد کالیکو، سیامی و تاکسیدو در دسترس قرار دارند؛ همچنین چندین تغییرات ظاهری دیگر که بر اساس گربه‌های واقعی این مادسازان ساخته شدند. علاوه بر آن، اسکین گارفیلد را نیز می‌توانید روی شخصیت بازی اعمال کنید.

اگر هنوز این بازی را تجربه نکردید، باید گفت که Stray بین مردم، گربه‌های واقعی و حتی سگ‌ها هم محبوبیت بالایی را کسب کرده است. مشترکان پلی استیشن پلاس اکسترا و پرمیوم، می‌توانند بازی Stray را به همراه اشتراک خود تجربه کنند. این بازی همچنین، نقدهای خیلی خوبی را نیز دریافت کرده است.

🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉علیSkyrim : The Elder Scrolls VDARKSIRENPlaystation Tامیر گیمرGamerTlou part 2 game of the centuryInvisible bearded userFaithOld blacksmithDr.PyroMax22خلوتKinorasasaمرد بدون نامThe Knightتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)HerfeiyEmperor Nima Shamsmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا