هاست پرسرعت
بازی

نقدها و نمرات فیلم Mr. Harrigan’s Phone

نقدها و نمرات فیلم Mr. Harrigan’s Phone

فیلم Mr. Harrigan’s Phone اثری ترسناک به شمار می‌رود که نتوانسته آن طور که باید نظر مثبت منتقدان را بدست بیاورد.

فیلم تلفن آقای هریگان (Mr. Harrigan’s Phone) بر اساس رمانی به همین نام نوشته استیون کینگ (Stephen King) ساخته شده و سکان کارگردانی آن در دستان جان لی هنکاک (John Lee Hancock) بوده است.

منتقدان بر این باور هستند که فیلم «تلفن آقای هریگان» با وجود اینکه از نقش‌آفرینی‌های برجسته و چند لایه از دو بازیگر اصلی خودش بهره می‌برد اما هیچ گاه نتوانسته با آن مضامین جذاب و جالب‌توجه منبع اصلی خودش ارتباط برقرار کند.

در وب سایت راتن تومیتوز تاکنون ۴۳ نقد برای فیلم «تلفن آقای هریگان» منتشر شده و امتیاز ۴۲ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز بر اساس ۱۵ نقد، امتیاز ۵۵ از صد برای این فیلم به ثبت رسیده است. در ادامه نظر برخی از منتقدان برتر جهان در مورد این فیلم قرار دارد.

نظر منتقدان درباره فیلم Mr. Harrigan’s Phone

  • راتن تومیتوز | ۴۳ نقد – امتیاز ۴۲ درصد
  • متاکریتیک | ۱۵ نقد – امتیاز ۵۵ از صد
فیلم تلفن آقای هریگان (Mr. Harrigan's Phone)

«80/100 TheWrap | منتقد: ویلیام بیبیانی»

فیلم «تلفن آقای هریگان» ممکن است آن هیجان و هجوم آدرنالینی که افراد در آثار ترسناک به دنبال آن هستند را نداشته باشد اما اثری هوشمندانه و ظریف به شمار می‌رود.

«70/100 The New York Times | منتقد: لیسا کندی»

تبلیغات

دوستی بین دو شخصیت اصلی داستان یعنی کریگ و هریگان تلخ و شیرین به نظر می‌رسد که با نقش‌آفرینی خوب دو بازیگر اصلی همراه شده است.

«67/100 Collider | منتقد: مارکو ویتو آدو»

فیلم «تلفن آقای هریگان» با وجود نقص‌هایش همچنان اقتباسی دقیق از یکی از تاثیرگذارترین داستان‌های استیون کینگ تا به امروز به شمار می‌رود. با وجود اینکه ترس و وحشت زیادی در این فیلم ترسناک به چشم نمی‌خورد اما همچنان اثر بسیار خوبی در میان اقتباس‌های ساخته شده توسط سرویس آنلاین نتفلیکس از آثار استیون کینگ است.

«65/100 Slashfilm | منتقد: کریس ایونجلیستا»

فیلم «تلفن آقای هریگان» اثری آرام، روانشناختی و ترسناک است که در ابتدا ترس و هیجان آن احساس نمی‌شود اما این موارد بعدا و به هنگام خواب شما را به وحشت می‌اندازند.

«50/100 RogerEbert | منتقد: برایان تالریکو»

ایده‌هایی که استیون کینگ در رمان «تلفن آقای هریگان» گنجانده، پتانسیل‌های بسیار زیادی دارند و در این اقتباس،‌ فیلمساز نتوانسته از این پتانسیل‌ها به خوبی بهره ببرد.

«50/100 The Hollywood Reporter | منتقد: فرانک شک»

متاسفانه فیلم «تلفن آقای هریگان» با وجود داستان جذابش، مواد لازم برای تبدیل شدن به اثری ماندگار را ندارد و اصلا ترسناک نیست.

«50/100 Variety | منتقد: دنیس هاروی»

فیلم «تلفن آقای هریگان» سعی دارد داستانی آشنا و صمیمانه در مورد به بلوغ رسیدن را در کنار داستانی وحشتناک و انتقام‌جویانه به نمایش بگذارد اما نمی‌تواند این کار را به خوبی انجام بدهد. با این حال، کارگردان جان لی هنکاک در مدت زمان فیلم توانسته توجه بیننده‌ها را به داستان جلب کند، هر چند که پایان فیلم چندان چنگی به دل نمی‌زند.

«33/100 IndieWire | منتقد: دیوید ارلیچ»

فیلم «تلفن آقای هریگان» یک درام فراطبیعی افتضاح به شمار می‌رود که نتوانسته حتی یک صحنه سرگرم‌کننده بر اساس داستان خود خلق کند، داستانی که بر محوریت تلفن‌های هوشمند است.

mohsen62

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا