بازی

ویدیوی جدید Redfall به بررسی عمیق جهان بازی می‌پردازد

ویدیوی جدید Redfall به بررسی عمیق جهان بازی می‌پردازد

آرکین آستین (Arkane Austin) ویدیوی جدیدی از بازی مورد انتظار Redfall به اشتراک گذاشته است که عمیقاً جهان آزاد آن را مورد بررسی قرار می‌دهد.

در مراسم QuakeCon شرکت بتسدا (Bethesda)، یک ویدیوی 20 دقیقه‌ای از بازی Redfall منتشر شد که در جریان آن کارگردان اثر، هاروی اسمیث (Harvey Smith)، در کنار دیگر اعضای ارشد استودیو، حول بخش‌های کلیدی بازی صحبت می‌کند.

Redfall یک عنوان شوتر اول شخص جهان‌ آزاد داستان‌محور است که به صورت تکی یا کوآپ (تا 4 نفر) قابل بازی خواهد بود. پلیرها در این عنوان با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا خون‌آشام‌های مهاجم را نابود کنند و شهر ماساچوست را نجات دهند.

ویدیوی بررسی عمیق مذکور را در ادامه مشاهده می‌کنید:

اسمیث در این ویدیو حول Redfall سوالات زیر را مطرح می‌کند:

تبلیغات

بازی Redfall تلاش ما برای دریافت روح آرکین در زمینۀ یک عنوان اول شخص هایبرد، بهره‌گیری از المان‌های نقش آفرینی و کمی ریسک است. آیا این در یک جهان آزاد کار می‌کند؟ آیا این رویه برای هر دو قشر کوآپ‌باز و تک‌نفره‌باز ثمربخش خواهد بود؟ آیا می‌توانیم لایه‌های روایی مشهور و مکانیک‌های نوآورانۀ‌ خود را در قالب جهانی آزاد ارائه دهیم؟

طراح ارشد بازی، Bare، در ادامه چنین می‌گوید:

علت ساخت چنین بازی‌هایی، برای ما این است که تجربۀ این دسته از آثار را دوست داریم. به همین دلیل به آثار تیبل‌تاپ نقش‌آفرینی (Tabletop RPG) علاقه دارم. جذابیت ساخت چنین آثاری در این است که از بالا به یک محیط می‌نگرید، آن را بهم می‌ریزید و در نهایت صحنه‌های دراماتیک را به آن اضافه می‌کنید. مثل این است که یک خانۀ بزرگ مورچه را تحت نظارت دارید و مسیرها را تغییر می‌دهید.

بازی Redfall در سال 2023 برای ایکس‌باکس سری ایکس/اس و PC عرضه خواهد شد.

DARKSIRENمحمد حسین کریمیThe OutsiderRezaAshen undead the bearerLara Croftامیر حسینRebel2292Tlou part 2 game of the century@alistarMmfb...Eternal...Dr.PyroBahrammeysambamir_hasanpoor

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا