بازی

کارگردان Lies of P از مقایسۀ آن با Bloodborne خرسند است

کارگردان Lies of P از مقایسۀ آن با Bloodborne خرسند است

کارگردان بازی Lies of P طی مصاحبه‌ی اخیر خود با رسانه‌ی Gamereactor به مقایسه شدن بازی خود با Bloodborne واکنش نشان داد و از آن ابراز خوشحالی و افتخار کرد.

از زمان انتشار نخستین تریلرهای Lies of P، افراد زیادی به شباهت این عنوان با Bloodborne پرداخته‌اند. پس از انتشار تریلر اخیر این بازی در رویداد گیمزکام ۲۰۲۲ (Gamescom) نیز توجه بسیاری متوجه آن شد.

شباهت‌های یادشده قابل انکار نیستند و حتی برخی از رسانه‌ها نظیر PC Gamer آن را «بلادبورنِ رایانه‌های شخصی» خواندند. البته، ناشر بازی یعنی نئوویز (Neowiz) در ماه دسامبر به رسانه‌ی Kotaku اعلام کرده بود که این تشابه کاملاً اتفاقی است.

اکنون، به نظر می‌رسد که سازنده‌ی بازی از اینکه افراد بسیاری آن را «Bloodborne همراه با پینوکیو (Pinocchio)» می‌نامند، ناراحت نشده است.

تبلیغات

چوی جی وون (Choi Ji-Won) حتی پا را فراتر می‌گذارد و مقایسه شدن ساخته‌ی خود با اثری چون Bloodborne را یک افتخار عنوان می‌کند.

بخشی از صحبت‌های او به شرح زیر است:

خود من هم از بزرگ‌ترین هواداران Bloodborne هستم. بنابراین، از اینکه نام اثر هنری‌ام در کنار Bloodborne ذکر می‌شود، احساس افتخار می‌کنم. از این اتفاق بسیار مفتخرم.

چوی جی وون

گیمرهای دو دوتا پنج تاJohan LiebertAlirezaPlaystation x BungieAliAtusa_xdxBahramsonymeysambscorpionesداییPlaystation TZ2656REZAGAMERMishsچپ دستvahid gamerPorfosorWoundsalucardInvisible bearded usermore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا