بازی

گزارش: بازی جدید Crash Bandicoot در مراسم The Game Awards معرفی خواهد شد

گزارش: بازی جدید Crash Bandicoot در مراسم The Game Awards معرفی خواهد شد

ظاهراً باید منتظر معرفی بازی جدیدی از سری Crash Bandicoot باشیم. همچنین، نسخۀ استیم Crash Bandicoot 4: It’s About Time نیز ممکن است در اکتبر سال جاری منتشر شود.

مراسمات The Game Awards همیشه هیجان زیادی به همراه دارند و معمولاً چندین نمایش بزرگ و غافلگیری‌هایی را شامل می‌شوند. طبق گفته‌های یوتیوبری با نام Canadian Guy Eh، یک نسخۀ جدید از Crash Bandicoot ممکن است در این مراسم معرفی شود. این یوتیوبر یک جعبۀ ویژۀ پیتزا که به این بازی و نام استیم اشاره دارد، از شرکت اکتیویژن (Activision) دریافت کرده است. نوشتۀ روی آن به انتشار Crash Bandicoot 4: It’s About Time روی استیم در ماه اکتبر 2022 (اوایل مهر تا اوایل آبان 1401) اشاره می‌کند؛ در حال حاضر فقط از طریق فروشگاه Battle.net برای رایانه‌های شخصیت در دسترس قرار دارد.

تبلیغات

اما اطلاعات روی جعبه فقط به همین ختم نمی‌شود و در بخشی دیگر عدد “$12.08” برای “Wumpa Pizza” به چشم می‌خورد. این عدد به تاریخ 8 دسامبر اشاره دارد که زمان برگزاری مراسم The Game Awards است. خود نام این پیتزا نیز امکان دارد به Wumpa League، بازی شایعه شدۀ چهارنفره در سبک براولر، اشاره داشته باشد.

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در حال حاضر روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی (از طریق Battle.net) در دسترس است.

DARKSIRENDota2متینvahid gamerREZAGAMERحاج عرفانامیر🇮🇷🇮🇷Starfire🇮🇷🇮🇷Leon S. KennedyAmirhossein80هادی صفاییعلیکاکاسنگیKoldWarگیمری عادیmahdi12345Ezio Auditore da FirenzeEl DiabloInvisible bearded userامیر حسینmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا