بازی

اطلاعاتی از The Division ‌Heartland فاش شد

اطلاعاتی از The Division ‌Heartland فاش شد

اطلاعات The Division Heartland در فروشگاه دیجیتالی یوبی‌سافت (Ubisoft) فاش شده است. جزئیات جدید بازی از جمله اسکرین‌شات‌های آن در سایت قرار گرفت.

کاربران مشتاقانه فهرست جدید را بررسی کرده و جزئیات معرفی نشده‌ای را کشف کردند. این جزئیات شامل اطلاعات بیشتری در مورد حالت PvEvP و رایگان بازی بود. کاربر @Unknown1Z1 اطلاعات لو رفته را کشف کرد و آن‌ها را در توییتر به اشتراک گذاشت. جزئیات بازی که تاریخ انتشار آن «به زودی» است، در توضیحات محصول ذکر شده است.

بازی Tom Clancy’s The Division Heartland یک بازی تیراندازی چندنفره، اکشن بقا و رایگان است که در شهر کوچک آمریکای میانه جریان دارد. در عملیات PvEvP که شامل 45 بازیکن می‌شود، با گروهی از ماموران خطرناک Rogue مبارزه می‌کنید. در همین حال یک ویروس کشنده نیز جهان را فرا گرفته است. ماموریت‌های PvE را کامل کنید، تجهیزات جدید را جمع آوری کرده و هشدارها را فعال کنید؛ این کارهایی است که شما در جهان بازی انجام خواهید داد.

تبلیغات

به عنوان یکی از شش مامور، به بازی کردن بپردازید و یک کلاس را بین سه کلاس انتخاب کنید، همه با توانایی‌ها و مهارت‌های منحصر به فرد. اطلاعات لو رفته در وب سایت اکنون حذف شده است. این اطلاعات احتمالا قرار بود که در رویداد Ubisoft Forward پیش‌رو منتشر ‌شود. رویداد Ubisoft در 19 شهریور (10 سپتامبر) برگزار خواهد شد.

در حالی که طرفداران The Division از این بازی به عنوان یک اسپین‌آف رایگان استقبال می‌کنند، یوبی‌سافت مطمئنا از افشای اطلاعات آن راضی نخواهد بود. انتظار می‌رود که در جریان رویداد Ubisoft Forward بیشتر در مورد The Division Heartland بشنویم.

DARKSIREN❾❻︵✎﹏ȏṃıԀخلوتmeysambLonesome guyvahid gamerEl Diablo

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا