هاست پرسرعت
بازی

باکس آفیس | فیلم The Woman King بر صدر تکیه زد

باکس آفیس | فیلم The Woman King بر صدر تکیه زد

فیلم The Woman King در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماها توانست در صدر جدول باکس آفیس قرار بگیرد.

فیلم زن پادشاه (The Woman King) با بازی وایولا دیویس (Viola Davis) در نقش اصلی در اولین هفته اکرانش روی پرده سینماهای داخل آمریکا به فروش ۱۹ میلیون دلاری دست پیدا کرد و بر صدر جدول باکس آفیس تکیه زد. در حال حاضر نیز اکران بین‌المللی این فیلم شروع نشده است.

  • نقدها و نمرات فیلم The Woman King

فیلم بربر (Barbarian) نیز که هفته گذشته در صدر جدول باکس آفیس قرار داشت، این هفته با یک پله سقوط در جایگاه دوم قرار گرفته است. این فیلم در دومین هفته اکرانش در داخل آمریکا به فروش ۶/۳ میلیون دلاری بسنده کرد و فروشش پس از دو هفته را به ۲۱ میلیون دلار رساند. این فیلم در خارج از آمریکا نیز به فروش زیر یک میلیون دلار دست پیدا کرده تا فروش جهانی‌اش به رقم ۲۲ میلیون دلار نزدیک شود.

  • نقدها و نمرات فیلم Barbarian

در رده سوم جدول باکس آفیس این هفته، فیلم پرل (Pearl) قرار دارد که جدیدترین فیلم از کمپانی A24 است. این فیلم در اولین هفته اکرانش به فروش ۳/۱ میلیون دلار دست پیدا کرد. فیلم ببینید چطور می‌دوند (See How They Run) نیز در اولین هفته اکرانش به فروش ۳/۱ میلیون دلاری بسنده کرد و در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس ایستاد. این فیلم در فروش بین‌المللی خود به رقم ۴/۵ میلیون دلار دست پیدا کرد تا فروش جهانی خود را به رقم ۷/۶ میلیون دلار برساند.

تبلیغات
  • نقدها و نمرات فیلم Pearl

فیلم قطار سریع السیر (Bullet Train) هفتمین هفته اکرانش روی پرده سینما را سپری می‌کند و موفق شده به فروش ۲/۵ میلیون دلاری دست پیدا کند و فروش داخلی خود را به رقم ۹۶ میلیون دلار نزدیک کند. با احتساب فروش بین‌المللی ۱۲۵ میلیون دلاری آن، می‌توان گفت که این فیلم توانسته تاکنون به فروش جهانی ۲۲۲ میلیون دلار دست پیدا کند.

فیلم رویای ماه (Moonage Daydream) نیز چهارمین فیلم این هفته به شمار می‌رود که اولین هفته اکرانش روی پرده سینماها را تجربه می‌کند. این فیلم با کسب فروش ۱/۲ میلیون دلاری در جایگاه دهم جدول باکس آفیس قرار دارد. این فیلم و مستند در فروش بین‌المللی خود به رقم ۱/۴ دست پیدا کرده تا فروش جهانی‌اش به رقم ۲/۶ میلیون دلار برسد. در ادامه جدول کامل باکس آفیس را مشاهده می‌کنید.

جدول باکس آفیس هفته

نام فیلم فروش آخرهفته (میلیون دلار)
۱ The Woman King ۱۹
۲ Barbarian ۶/۳
۳ Pearl ۳/۱
۴ See How They Run ۳/۱
۵ Bullet Train ۲/۵
۶ Top Gun: Maverick ۲/۲
۷ DC League of Super-Pets ۲/۱
۸ The Invitation ۱/۷
۹ Minions: Rise of Gru ۱/۳
۱۰ Moonage Dream ۱/۲

منبع: ددلاین

Old blacksmithmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا