هاست پرسرعت
خودرو

تصاویر دیجیتالی فورد موستانگ جدید با الهام از مدل فاکس بادی

تصاویر دیجیتالی فورد موستانگ جدید با الهام از مدل فاکس بادی

طراحان دنیای خودرو تصاویر دیجیتالی یا رندرهای جدیدی از فورد موستانگ با بدنه الهام گرفته از مدل مشهور فاکس بادی را منتشر کرده‌اند.

به نظر می‌رسد نظرات درباره طراحی نسل جدید فورد موستانگ S650 با یکدیگر متفاوت است اما رندرهایی که مشاهده می‌کنید نشان می‌دهد اندکی الهام‌پذیری از مدل فاکس بادی ۱۹۹۳ می‌تواند تأثیر شگرفی روی زیبایی بیشتر موستانگ داشته باشد. اگرچه در اکثر بخش‌های بدنه تغییری رخ نداده اما پونی کار مشهور آمریکایی‌ها به همان رینگ‌های نقره ای رنگ موستانگ کبرا فاکس بادی مجهز شده و حس رترو و درعین‌حال جذابی را ایجاد کرده است.

اما اکثر تغییرات موستانگ جدید با بدنه فاکس بادی در بخش عقب دیده می‌شود جایی که طراح بال عقب مشابه موستانگ SVO کلاسیک را روی مدل جدید بکار برده است. اگرچه شکل کلی موستانگ S650 تفاوت بسیار زیادی با مدل فاکس بادی دارد اما این بال دو طبقه هماهنگی سورپرایز کننده‌ای با کلیت خودرو نشان می‌دهد. تکمیل کننده بال عقب هم سپر جدید خواهد بود.

اکثر طرفداران فورد علاقه دارند موستانگ S650 الهام گرفته از مدل یاد شده را در دنیای واقعی ببینند اما احتمال انجام چنین کاری صفر است و بنابراین تنها راه باقی مانده در صنعت تیونینگ خواهد بود تا چنین پروژه‌ای را به واقعیت تبدیل کنند. در ماه دسامبر بود که جزئیات توافق فورد و اتحادیه کارگران به بیرون درز کرد و بر آن اساس گفته می‌شود تولید موستانگ S650 در سال ۲۰۲۸ به پایان خواهد رسید. البته فورد سریعاً به این اخبار واکنش نشان داد و ادعا کرد جزئیات افشا شده صحیح نیستند. اگرچه زمان تولید نسل جدید موستانگ S750 مشخص نیست اما نسخه فعلی بر پایه پلتفرم GE2.2 شکل گرفته است، پلتفرمی که در نسل دوم موستانگ مک ای هم بکار خواهد رفت.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

از مجموع ۹ رای

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا