بازی

رویداد DC FanDome 2022 برگزار نمی‌شود

رویداد DC FanDome 2022 برگزار نمی‌شود

به دنبال تغییر و تحولات در دنیای سینمایی دی‌سی، کمپانی برادران وارنر اعلام کرده که رویداد DC FanDome 2022 برگزار نخواهد شد.

کمپانی برادران وارنر و مدیریت جدید آن به تازگی دست به اقداماتی برای بازسازی ساختار دنیای سینمایی دی‌سی زده‌اند و در همین راستا نیز چندین پروژه از آن را کنسل کردند که از جمله آن‌ها می‌توان به فیلم بت‌گرل (Batgirl) و همچنین فیلم سوپرگرل (Supergirl) و فیلم دوقلوهای شگفت‌انگیز (Wonder Twins) اشاره کرد.

در ادامه همین تغییر و تحولات در دنیای سینمایی دی‌سی، اعلام شده که رویداد دی‌سی فن‌دام (DC FanDome) در سال ۲۰۲۲ میلادی برگزار نخواهد شد. این رویداد از جمله مهم‌ترین رویدادهای مرتبط با آثار دنیای دی‌سی در دو سال اخیر به شمار می‌رود و خبری ناامیدکننده برای طرفداران محسوب می‌شود.

اولین رویداد دی‌سی فن‌دام در سال ۲۰۲۰ میلادی و در میانه همه‌گیری کرونا شکل گرفت تا هیجان بیننده‌ها و طرفداران برای آثار دی‌سی حفظ شود. اولین و دومین رویداد دی‌سی فن‌دام به خوبی برگزار شدند و در آن‌ها تریلرها و اطلاعاتی در مورد آثار آینده دی‌سی آشکار شد.

تبلیغات

رویداد دی‌سی فن‌دام در میانه همه‌گیری کرونا جایگزین بسیار خوبی برای رویدادهای کنسل شده همچون کامیک‌کان بود و حالا که شیوع کرونا کاهش یافته و رویدادهای مختلف در حال برگزاری هستند، کمپانی برادران وارنر دیگر برگزاری این رویداد را ضروری نمی‌داند. در بیانیه رسمی کمپانی برادران وارنر آمده:

با برگزاری رویدادهای مختلف به صورت حضوری، کمپانی برادران وارنر مشتاق است تا در کامیک‌کان‌ها و رویدادهای دیگر به صورت حضوری با طرفداران در ارتباط باشد و به همین دلیل نیز رویداد دی‌سی فن‌دام ۲۰۲۲ برگزار نخواهد شد.

با این حال، حضور کمپانی برادران وارنر در کامیک‌کان سن‌دیگو ۲۰۲۲ میلادی بسیار ضعیف بود و جدای از انتشار تریلرهایی برای فیلم بلک آدام (Black Adam) و فیلم شزم! خشم خدایان (Shazam! Fury of the Gods)، هیچ خبر مهیج و جذابی برای طرفداران آشکار نشده بود. هر چند، دنیای سینمایی دی‌سی در حال تغییر و تحول است و باید دید که آینده این دنیای سینمایی به خوبی شکل خواهد گرفت یا خیر.

منبع: کولایدر

DARKSIRENامیر حسینmeysambامیر گیمرStar Fire

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا