بازی

فیلم‌برداری Blue Beetle به پایان خود نزدیک می‌شود

فیلم‌برداری Blue Beetle به پایان خود نزدیک می‌شود

فیلم Blue Beetle یکی از پروژه‌های سینمایی آینده د‌ی‌سی و وارنر می‌باشد که می‌توانیم به زودی شاهد نخستین تریلر و اطلاعات مرتبط با آن باشیم.

رائول تروهی‌یو (Raoul Trujillo) که به عنوان یکی از ستارگان فیلم ابرقهرمانی Blue Beetle شناخته می‌شود، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام اعلام کرد که فیلم‌برداری این پروژه سینمایی به پایان خود نزدیک شده است. او همچنین به ستایش تجربه‌ای که در طی چند وقت اخیر کسب کرده، پرداخته است.

فیلم‌برداری Blue Beetle به پایان خود نزدیک می‌شود

این فیلم حول محور پسر جوانی به نام جیمی ریس با هنرنمایی زولو مریجونیا (Xolo Maridueña) می‌باشد؛ کسی که تصادفی به یک تکنولوژی بیگانه دست پیدا کرده و او را قادر می‌سازد تا با پوشیدن آن به قدرت‌های فرابشری دست پیدا کند. طی چند ماه گذشته فیلم‌برداری این پروژه در شهرهایی همچون پورتوریکو و تگزاس جریان داشته است.

هنوز از جزيیات داستانی و شخصیت‌های Blue Beetle که توسط مانوئل سوتو (Angel Manuel Soto) کارگردانی می‌شود، اطلاعات چندانی منتشر نشده است. با این حال به واسطه این که به پایان فیلم‌برداری این پروژه نزدیک شده‌ایم، می‌توانیم به زودی شاهد انتشار اطلاعات جدید باشیم.

فیلم Blue Beetle نخستین‌بار برای انتشار از طریق سرویس HBO Max در نظر گرفته شده بود؛ با این حال طرفداران این ابرقهرمان مکزیکی می‌توانند در تاریخ 18 اوت 2023 (27 مرداد 1402) آن را در سینما مشاهده نمایند.

منبع: کولایدر

DARKSIRENRezag1meysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا