بازی

نقش سیگورنی ویور در فیلم Avatar: The Way of Water مشخص شد

نقش سیگورنی ویور در فیلم Avatar: The Way of Water مشخص شد

سیگورنی ویور قرار است در فیلم Avatar: The Way of Water نقشی کاملا متفاوت و جالب‌توجه را به تصویر بکشد.

زمانی که اعلام شد سیگورنی ویور (Sigourney Weaver)‌ در فیلم آواتار: راه آب (Avatar: The Way of Water) نیز حضور دارد، گمانه‌زنی‌ها در مورد نقش او در این فیلم در بین طرفداران شروع شد. او در فیلم اول «آواتار» نقش دکتر گریس آگوستین را بازی می‌کرد که از اتفاقات فیلم جان سالم به در نبرده بود.

حالا مجله امپایر جزییات بیشتری از نقش سیگورنی ویور در فیلم «آواتار ۲» منتشر کرده است. علاوه بر این اطلاعات، تصویری نیز از شخصیت او منتشر شده که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید. سیگورنی ویور در مصاحبه خود گفته که او در فیلم «آواتار: راه آب» نقش نوجوانی از نیوی به نام Kiri را بازی می‌کند که فرزندخوانده جک سالی با بازی سم ورثینگتون (Sam Worthington) و نیتیری با بازی زوئی سالدانا (Zoe Saldaña) است.

فیلم Avatar: The Way of Water

در تصویر منتشر شده از فیلم «آواتار: راه آب» ارتباط شخصیت Kiri با شخصیت دکتر گریس نشان داده می‌شود. در این تصویر، این نوجوان در حال تماشای صفحه مانیتوری است که در آن ویدیویی از دکتر گریس به نمایش در آمده است. این شخصیت نوجوان و جدید هیچ ارتباط ژنتیکی با شخصیت جک سالی یا نیتیری ندارد ولی دارای ویژگی‌های انسانی است که او را با دیگر اعضای قبیله نیوی متفاوت می‌کند.

فیلم «آواتار: راه آب» سومین همکاری جیمز کامرون (James Cameron) با سیگورنی ویور به شمار می‌رود. آن‌ها علاوه بر فیلم اول «آواتار» در فیلم بیگانه‌ها (Aliens) نیز با یکدیگر همکاری داشتند. استیون لنگ (Stephen Lang) که شخصیتش در فیلم اول کشته شده بود نیز در فیلم دوم حضور دارد. فیلم «آواتار: راه آب» در تاریخ ۱۶ دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۲۵ آذر ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران می‌شود.

منبع: کولایدر

DARKSIRENGramy kAMIR WAZOWSKImeysamb🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉Sony corporationMohsenj74

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا