هاست پرسرعت
بازی

گیم‌پلی جدیدی از Ereban: Shadow Legacy منتشر شد؛ عرضه در سال 2023

گیم‌پلی جدیدی از Ereban: Shadow Legacy منتشر شد؛ عرضه در سال 2023

بازی Ereban: Shadow Legacy، عنوان مخفی‌کاری پلتفرمر ساختۀ استودیوی Baby Robot Games، برای PC و کنسول‌های ایکس باکس انتشار خواهد یافت.

بازی Ereban: Shadow Legacy که در اواخر خرداد و طی مراسم Xbox showcase معرفی شد، دیروز حین مراسم Future Games Showcase در رویداد گیمزکام 2022 حاضر شد. تأیید شده است که این بازی در سال 2023 برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC عرضه خواهد شد. همچنین، در روز انتشار به گیم پس PC و کنسول‌های ایکس باکس راه خواهد یافت.

در ویدیوی منتشر شده بیشتر دربارۀ Shadow Merge صحبت می‌شود؛ قدرت خاصی که Ayana، پروتاگونیست بازی، می‌تواند آن را اجرا کند. این قدرت که از بازی Splatoon الهام گرفته شده است، به او قابلیت پنهان شدن در سایه‌ها و عبور از مسیر بدون شناسایی شدن را می‌دهد. در حالی که این قابلیت در نزدیکی دیوارها و دیگر سطوح عالی عمل می‌کند و می‌توان روی این سطوح حرکت کرد، ولی این پنهانی تا ابد دوام ندارد. از سوی دیگر، تنها یک نور چراغ‌قوه می‌تواند Ayana را لو دهد.

تبلیغات

یافتن بهترین راه برای از دور خارج کردن نیروهای Helios و کشتن آن‌ها یا ناکار کردن به صورتی غیرکشنده، اهمیت زیادی دارد. در کنار شهرهای تخیلی مسکونی، Ayana به دل خرابه‌ها و معبدهای باستانی می‌زند تا انتقام نژاد خود را بگیرد.

در ادامه می‌توانید ویدیوی جدید گیم‌پلی Ereban: Shadow Legacy را تماشا کنید:

دانلود 720
دانلود 1080
kojemiexampleگیمرهای دو دوتا پنج تاAshen undead the bearerAminPS

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا