هاست پرسرعت
بازی

God of War Ragnarok حضور کریتوس در PS All-Stars را بخشی از داستان سری معرفی می‌کند

God of War Ragnarok حضور کریتوس در PS All-Stars را بخشی از داستان سری معرفی می‌کند

ارجاعات جالب زیادی از عناوین گذشتۀ پلی استیشن در بازی God of War Ragnarok یافت می‌شوند که ظاهراً PlayStation All-Stars Battle Royale هم جزو از داستان اصلی سری معروف می‌کند.

مانند God of War 2018، در نسخۀ Ragnarok نیز میمیر (Mimir)، قصه‌های زیادی برای کریتوس (Kratos) و آترئوس (Atreus) تعریف می‌کند. یکی از این داستان‌ها به بازی PlayStation All-Stars، عنوانی کراس‌اور مبارزه‌ای که روی پلی استیشن 3 و پلی استیشن ویتا منتشر شد، ارجاع جالبی دارد. ماجرا از آن جایی آغاز می‌شود که میمیر به صورت غیرمستقیم دربارۀ حضور کریتوس در این عنوان کراس‌اور مبارزه‌ای سوال می‌پرسد، اما او در پاسخ به آن دچار تردید می‌شود.

میمر: یه جایی شنیده بودم که توی تورنمنتی شرکت کرده بودی.

کریتوس: من توی مسابقات زیادی شرکت کردم.

میمر: اما این یکی فرق می‌کنه، شنیدم که با هیولاها، اراذل، شاهزاده‌ها، کسانی که نمی‌میرن، آدم‌های ماشینی و… بزرگترین موسیقی‌دان تاریخ مبارزه کردی. این… این که حقیقت نداره، درسته؟

تبلیغات

کریتوس: نمی‌خوام درباره‌اش صحبت کنم.

میمیر: هرجور راحتی.

خبرگزاری Press Start در گفت‌وگویی که با کارگردان بازی God of War Ragnarok داشته، تأیید کرده است که این داستان مستقیماً به بازی PlayStation All-Stars اشاره دارد و آن را Canon مطرح می‌کند. واقعاً جالب است که میمیر بهترین موسیقی‌دان تاریخ، یعنی PaRappa the Rapper، را می‌شناسد!

بازی PlayStation All-Stars Battle Royale ابتدا در سال 2012 منتشر شد. این عنوان شخصیت‌های به‌یادماندنی چون کریتوس، نیتن دریک (Nathan Drake)، رچت و کلنک از سری Ratchet and Clank، جک و دکستر از سری Jak and Daxter و موارد دیگر را شامل می‌شد.

پسر همسایه77Lonesome guyA SlashAtomic SoldierFashanPlaystation TA,,shهمسایه ( فن بوی = پنچری )Invisible bearded userTlou part 2 game of the centuryChris redfieldمتینMohsenj74Ezio Auditore da FirenzeLone wolfsiavashKratosJinxهادی صفاییmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا