بازی

نقدها و نمرات فیلم Three Thousand Years of Longing

نقدها و نمرات فیلم Three Thousand Years of Longing

فیلم Three Thousand Years of Longing با بازی ادریس البا در نقش یک جن عملکرد متوسطی از نظر منتقدان داشته است.

فیلم سه هزار سال حسرت (Three Thousand Years of Longing) اثری فانتزی و تاریک به کارگردانی جورج میلر (George Miller) است و تیلدا سوئینتون (Tilda Swinton) و ادریس البا (Idris Elba) نقش‌های اصلی آن را بازی می‌کنند. این فیلم در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ اکران شد و مورد تحسین قرار گرفت.

منتقدان بر این باور هستند که داستان فیلم «سه هزار سال حسرت» به اندازه جلوه‌های بصری آن شگفتی‌آور و جذاب نیست اما با این وجود، جاه‌طلبی این اثر همچنان قابل ستایش است.

در وب سایت راتن تومیتوز تاکنون ۳۹ نقد برای فیلم «سه هزار سال حسرت» منتشر شده که امتیاز ۶۲ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۵۷ از صد به ثبت رسیده که بر اساس ۱۶ نقد منتشر شده در این وب سایت است. در ادامه نظر برخی از منتقدان برتر در مورد این فیلم قرار دارد.

نظر منتقدان درباره فیلم Three Thousand Years of Longing

  • راتن تومیتوز |‌ ۳۹ نقد – امتیاز ۶۲ درصد
  • متاکریتیک | ۱۶ نقد – امتیاز ۵۷ از صد
فیلم Three Thousand Years of Longing

«90/100 Slashfilm | منتقد: رافائل معتمیور»

تبلیغات

فیلم «سه هزار سال حسرت» داستانی خارق‌العاده و تلخ از عشق و حسرت را روایت می‌کند. این فیلم در مورد هنر بازگو کردن داستان‌های کوچکتر است، آن هم در زمانی که داستان‌های بزرگ اعتبار بیشتری دارند. این فیلم به خوبی توانسته تا قدرت کارگردانی جورج میلر را ثابت کند.

«83/100 IndieWire | منتقد: دیوید ارلیچ»

دو بازیگر اصلی فیلم «سه هزار سال حسرت» در کنار یکدیگر بسیار شیرین و پویا هستند و همین نیز باعث شده تا برخی از جنبه‌های تماشایی و دیدنی‌تر فیلم در مقابل آن‌ها ضعیف به نظر برسد.

«75/100 The Playlist | منتقد: چارلز برامسکو»

جورج میلر شایستگی‌های بسیار زیادی از خودش را در این فیلم به نمایش گذاشته است. این کارگردان به خوبی توانسته داستان این فیلم را به نمایش بگذارد و توجه بیننده را به آن جلب کند.

«60/100 IGN | منتقد: رایان لستون»

تیلدا سوئینتون و ادریس البا بهترین نقش‌آفرینی خودشان را ارائه می‌کنند اما همین نیز نتوانسته جلوی فروپاشی فیلم در اکت سوم را بگیرد. یک پایان و نتیجه‌گیری ضعیف باعث شده تا نیمه اول جذاب فیلم نیز تضعیف شود.

«60/100 The Guardian | منتقد: زان بروکس»

فیلم «سه هزار سال حسرت» بی‌تزویر و دل باز است و آن قدر با مد ناسازگار است که همین باعث شده تا چیزی کم‌نظیر در آن به چشم بیاید.

«60/100 Total Film | منتقد: جردن فارلی»

جورج میلر اسطوره، جادو، سحر را با جلوه‌های بصری خیره‌کننده در یک داستان افسانه‌ای بزرگسالانه ترکیب کرده است که با بازی برجسته ادریس البا و تیلدا سوئینتون همراه شده است.

DARKSIRENmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا