بازی

پاسخ مورفید کلارک به انتقادها از کاراکتر گالادریل در سریال ارباب حلقه‌ها

پاسخ مورفید کلارک به انتقادها از کاراکتر گالادریل در سریال ارباب حلقه‌ها

مورفید کلارک بازیگر نقش گالادریل در سریال ارباب حلقه‌ها به تازگی در مورد انتقادها از سکانس‌های اکشن این کاراکتر صحبت کرده است.

قسمت‌های ابتدایی سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت (The Lord of the Rings: The Rings of Power) سرانجام پس از مدت‌ها انتظار پخش شدند و با اینکه توانستند از لحاظ جلوه‌های بصری بسیار درخشان و خیره‌کننده باشند اما انتقادهایی نسبت به آن‌ها نیز وجود داشته است.

به دنبال شروع پخش سریال «ارباب حلقه‌ها»، نقدهای منفی، انتقادها از بازیگران و تغییرات اعمال شده روی کاراکترها در شبکه‌های مختلف اجتماعی منتشر شد. یکی از این انتقادهای تند آنلاین از سریال «ارباب حلقه‌ها» در مورد نقش‌آفرینی مورفید کلارک (Morfydd Clark) در نقش گالادریل است اما این بازیگر در مصاحبه جدید خود از صحنه‌های اکشن کاراکتر گالادریل در داستان حمایت کرده است. او گفته:

می‌توانم بگویم که آرامش گالادریل (در فیلم‌های ارباب حلقه‌ها) به سختی بدست آمده است. مطمئنا بدون پشت سر گذاشتن موقعیت‌های دشوار و تجربه موارد مختلف نمی‌توانید به چنین سطحی از خرد دست پیدا کنید. از دست دادن معصومیت و ساده‌لوحی در گذشته سبب شده تا او به چنین فرد خردمندی تبدیل شود.

تبلیغات

در فیلم‌ها و در عصر سوم سرزمین میانی، الف‌ها بسیار پیشرفت کرده و تا حدی تکامل یافته‌اند اما در عصر اول، آن‌ها همیشه یکدیگر را مسخره می‌کردند یا اینکه همیشه در حال مبارزه بودند. آن‌ها همیشه در حال تغییر هستند و وضعیت آن‌ها در دوره‌های مختلف متفاوت است.

مطمئنا کاراکتر گالادریل در سریال «ارباب حلقه‌ها» اصلا آرام و متین نیست اما حتی در فیلم‌ها نیز در برخی از صحنه‌ها جنبه متفاوتی از این کاراکتر به نمایش درآمده بود. علاوه بر این، این کاراکتر در سریال بسیار جوان‌تر از فیلم‌ها است. قسمت‌های بعدی سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» روزهای جمعه پخش خواهد شد.

منبع: movieweb

DARKSIRENerenHunTeR007IrNSoLTaN77امیر گیمرعلیmeysambReversepointعمو فیل کبیرEmperor Nima ShamsM.KhChris redfieldآگان تارگارین(در حال رقص با اژدهایان)jokerXgamer 2323ali.stopEmad-MartianHamid_Death StrandingBigArmoolmore
حتما بخوانید : نقدها و نمرات فیلم Tár

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا